Mięsa i wyroby

Wyjątkowe gęsi tybetańskie

Nie od dzisiaj wiadomo, że za każdą wyjątkową hodowlą w niesamowitym i klimatycznym miejscu muszą również stać niezrównane produkty oraz własne wyroby. Dokładnie tak samo jest w przypadku wyjątkowej, bieszczadzkiej hodowli gęsi tybetańskich, które znajdują uznanie ze względu na swoje pióra oraz pierze nie tylko w naszym kraju, ale również na całym świecie. Te wyjątkowe ptaki to jednak nie tylko okazja do zdobycia jedynych takich na rynku kołder, ale również szansa na skosztowanie najlepszych na świecie wyrobów z ich mięsa czy podrobów, które będą pieścić twoje podniebienie i łechtać mile kubeczki smakowe…

Podejmując z nami współpracę masz niepowtarzalną możliwość skosztowania mięsa tych ptaków – specyficznego w smaku, ale jednocześnie delikatnego i rozpływającego się w ustach, świetnie nadającego się do uczczenia ważnych wydarzeń rodzinnych, takich jak wesele czy chrzciny. Wszak to właśnie po serwowanych rarytasach oceniane jest jakieś konkretne wydarzenie rodzinne.

 

Mięso to jednak nie wszystko, co mamy do zaoferowania. Z mięsa gęsi produkujemy na miejscu także różnorodne gatunki wybornych oraz wytrawnych pasztetów, które uświetnią każde świąteczne spotkanie. Nadadzą się na wyjątkowe chwile spędzane wśród rodziny czy na większe, regionalne biesiady. Znakomicie będą komponowały się z regionalnymi przystawkami czy domowej roboty piwem, którego smak podkreślą.

Jeśli zostajemy przy regionalnych, biesiadnych klimatach, nie wolno nam zapomnieć o naszym topowym smakołyku, jakim jest gęsi smalec, tworzący wraz z kiszonym czy małosolnym ogórkiem oraz pajdą świeżego, wiejskiego chleba nieodłączny zestaw, którego smaku nie jesteśmy w stanie powtórzyć w żaden inny sposób.

Z mięsa, które zdobywamy od naszych gęsi jesteśmy w stanie wytworzyć również najróżniejsze, regionalne i wykonywane starymi, domowymi sposobami naszych dziadków oraz pradziadków wędliny oraz kiełbasy, których smaku nie powtórzy żadna inna masarnia. Domowy, niepowtarzalny smak kiełbas ze szlachetnego mięsa gęsi tybetańskich to prawdziwy rarytas, niemal ukoronowanie spotkania z gospodarzami naszej wyjątkowej gęsiej, bieszczadzkiej hodowli.